payot1

Atelier de Beauté

Kosmetika Payot, Biostimulační laser, Ultrazvuková špachtle, Masáže, Depilace, Pedikúra

Přístroje pro kosmetiku   |   Biostimulační laser

Biostimulačni laser

Trápí vás problematická pleť, opary, jizvy, popáleniny, poruchy pigmentace nebo kuperóza? Pak je ošetření obličeje pomocí nejnovějšího typu biostimulačního laseru Orionix tou správnou volbou.

Jak vlastnÄ› laser funguje?

Laser je světlo se specifickými vlastnostmi a světlo má pro živé buňky zásadní význam. Živočišná buňka není schopna tak, jako rostliny zpracovat denní světlo, ale dokáže velmi dobře zužitkovat právě světlo laseru. Laserové světlo povzbuzuje energetický metabolismus buňky. Tento jev se nejzřetelněji projevuje v urychlení hojení ran.

Laserová energie je v tkáni absorbovaná prostřednictvím buněk a v jednotlivých buňkách se pak přeměňuje z energie světelné na energii buněčnou. Zároveň se při průchodu světla zvyšuje propustnost buněčných membrán, což umožňuje jejich lepší výživu, zlepšenou funkci a rychlejší dělení.

V nabídce máme 6 různých typů laserového ošetření podle typu řešeného problému:

1. HOJENÍ ZÁNĚTLIVÝCH A JINÝCH PORUCH

AKNÉ: jeden z nejčastějších kosmetických problémů. Laser v tomto případě napomáhá účinnému hojení zánětlivých papulek a pustulek už po několika málo aplikacích. Pleť reaguje ve většině případů na laserovou léčbu spontánně a velmi rychle. Těžší formy akné vyžadují důkladnější péči.

ALOPECIE: podpůrná léčba, stimulace růstu vlasů a zkvalitnění vlasového porostu.

EKZÉM: laser může zlepšit kvalitu života pacientů zmírněním povrchových projevů této choroby. Pozor! Neřeší problém alergie jako takové.

OPAR: jedna z nejúčinnějších aplikací. Pokud se bolestivá oblast ozáří ještě před výsevem puchýřků, opar se zpravidla vůbec neobjeví. Pokud klientka s oparem již přijde, obvykle se do několika hodin po ozáření na oparu vytvoří stroupek a vyhne se tak nepříjemným mokvavým projevům.

2. VRÁSKY, OCHABLÁ PLEŤ

VRÁSKY: laser přispívá ke zlepšení kondice pokožky, k její větší pružnosti a elasticitě. Pleť se celkově zklidní, zlepší se její vzhled, vypne se, vyhladí a dosáhne se odstranění drobných defektů. Záleží na stavu pleti klientky Mladší a udržované pleti postačí 1 x měsíčně laserová maska nebo speciální hydrogel s následnou domácí péči.
V případě, že se začínají objevovat vrásky nebo chcete řešit už vrásky vzniklé je možné domluvit se na laserových kůrách 5-10 sezení. Po absolvovaní této kůry je vhodné pleť udržovat produkty pro domácí použití.

3. APLIKACE PO KOSMETICKÝCH PROCEDURÁCH

DEPILACE: aplikace laseru ihned po depilaci voskem nebo cukrovou pastou výrazně zklidní podrážděnou kůži. Nedochází k nežádoucím otokům, svědění a zčervenání.

HOJENÍ NEHTOVÝCH LŮŽEK: laser úspěšně napraví následky i po aplikaci nail designu.

PERMANENTNÍ MAKE-UP: po mechanické penetraci pigmentů pod kůži laser regeneruje mikrojizvičky a zklidní podrážděnou kůži.

4. TERAPIE JIZEV

JIZVIČKY PO AKNÉ: péče laseru napomáhají zlepšit výsledný stav.

JIZVY: laser přispívá k odbarvení jizevnaté tkáně, ke změknutí a zjemnění jizev. U čerstvých jizev jsou výsledky velmi překvapivé.

STRIE: regenerace nežádoucích mikrojizviček a prasklin v kůži.

JIZVY BY NEMĚLI BÝT STARŠÍ TŘÍ LET, ALE Z PRAXE ZNÁME PŘÍPADY ZLEPŠENÍ STAVU I U STARŠÍCH JIZEV.

5. PORUCHY PIGMENTACE

Laser spolu s antipigmentovým gelem dokáže velmi dobře tyto skvrny zesvětlit. Není ovšem prevencí. Laser dodává energii látkám použitých v gelu, které zabraňují vyplavování melaninu, řeší tedy problém komplexně. V tomto případě je ovšem nutná kůra 10 sezení a pravidelné nanášení gelu. Nejvíce pomáhá u skvrn získaných po neopatrném slunění, po porodu, po přechodu apod.

6. KUPERÓZA – ČERVENÉ ŽILKY

Biostimulační laser červené žilky neodstraní, to patří do rukou lékařů. Ve spojení s antikuperózním gelem ovšem dokáže posílit žilní stěny tak, aby nedocházelo k praskání dalších. Navíc při kůře 10 sezení dochází k výraznému zesvětlení stávajících žilek.

Kontraindikace:

  • tÄ›hotenství
  • epilepsie
  • zvýšená nebo snížená činnost Å¡títné žlázy