payot1

Atelier de Beauté

Kosmetika Payot, Biostimulační laser, Ultrazvuková špachtle, Masáže, Depilace, Pedikúra

PAYOT Paris   payot3
payot4

Již od roku 1927 existuje tato fenomenální kosmetická značka, kterou založila jedna z prvních vystudovaných lékařek medicíny, Dr. Nadia Gregoria Payot. Svoji filosofii založila na přírodních složkách z kořínků rostlin, z jejich výtažků, z polodrahokamů a minerálů. Protože když jsou vyčerpány veškeré naše přirozené zásoby energie, tak se obracíme zpět k [ - chybí část textu - ]

PRVNÍ „LÉKAŘSKÁ“ ZNAČKA

Ještě dávno předtím než se do módy dostaly „lékařské“ značky a lázně , byli balzámy, masti a krémy, vytvářené Dr. Nadiou Payot, dychtivě vyhledávané ženami, které s nimi současně objevili i to jak jsou její ošetření prospěšná pro tělo a mysl. Úspěch, který trvá stejně silně i dnes.

Pěstící kosmetika založená na 80 létech odborných zkušeností. Filozofka krásy Nadia PAYOT předběhla daleko svou dobu, když vyvinula tolik populární koncept „medi-spa“. Zasvětila své odborné znalosti ženské kráse a well-being s velkorysostí, touhou a odhodláním mířit stále výš za zdravím těla a mysli.

Dr. PAYOT vyvíjela přípravky vhodné pro každou ženu, vybavené aktivními složkami a aplikačními metodami pro viditelné, dlouhodobé výsledky. Produkty PAYOT jsou přírodní a jejich aktivní látky jsou vybírány tak, aby vyrovnávali buněčné nedostatky pokožce. Speciální „aplikační metoda“ vyvinutá Dr. Nadiou PAYOT umožňuje buňkám lépe vstřebávat aktivní látky a vytvářet tak spojení s přírodou, čímž zlepšuje zdraví pokožky.

Dodnes se PAYOT inspiruje těmito hodnotami a stále vyvíjí přípravky pro profesionály a spotřebitele, které kombinují inovace, výsledky a potěšení. Dnes ženy mohou tyto unikátní zkušenosti využívat v našich vlastních lázních Ľ Espace Payot- v samém srci Paříže.

A tak je dědictví Dr. Nadi PAYOT dnes živější než kdykoliv dřív...

payot5.png
payot6.png