payot1

Atelier de Beauté

Kosmetika Payot, Biostimulační laser, Ultrazvuková špachtle, Masáže, Depilace, Pedikúra

Masáže   |   Sportovní masáž

Sportovní masáž tvoří důležitou součást přípravy amatérských i vrcholových sportovců, kteří chtějí opakovaně podávat sportovní výkony a zároveň co nejúčinněji předcházet vzniku trvalého poškození organismu. Při sportu často dochází k nedostatečné regeneraci unaveného organismu. Především mladí sportovci, příliš zaujatí svým tréninkem a netrpěliví, podceňují přípravné a zotavné procesy. Přitom v poslední době je již dostatečně známo, že regenerační aktivity ve sportu nabývají na významu. Sportovní věda jednoznačně dokazuje, že vrcholovým sportovcem nemůže být ten, kdo si promyšleně nehledí svého těla a nenaučí se efektivně odpočívat.

Sportovní masáže jsou upravenou formou rekondiční masáže. Mezi zásadní rozdíly patří prioritní zaměření masáže na svaly a svalové skupiny zapojované při konkrétním sportovním výkonu. Sportovní masáže doporučujeme před i po sportovního výkonu. Navozují vyšší svalovou aktivitu, pomáhají k prohřátí zatěžovaných partií a podobně jako jiné masáže přispívají k navození celkové duševní i tělesné pohody. Masáže sportovní a rekondiční může podstoupit každý bez doporučení lékaře.

Indikace sportovních a rekondičních masáží:

  • napomáhají regeneraci svalstva a tkání
  • zvyÅ¡ují prokrvení kůže a odstranÄ›ní odumÅ™elých částí podporují lymfatický a cévní systém v odplavování toxinů mírní bolesti pohybového aparátu a zlepÅ¡ují jeho výkonnost zbavují pocitů ztuhlosti ideální doplnÄ›k k pravidelnému tÄ›lesnému cvičení a aktivitÄ›

Kontraindikace: (nevhodnost sportovní a rekondiční masáže)- nejsou příliš vhodné pro těhotné ženy, kvůli jejich intenzitě nevhodné pro pacienty s nádorovým onemocněním či zápaly a infekcemi.

Cena:

30 min. 400,- Kč
60 min. 650,- Kč
90 min. 1050,- Kč

Ceny jsou dle platného ceníku uvedeny v CZK s DPH 21%.
Změna cen vyhrazena.

masaze.png