payot1

Atelier de Beauté

Kosmetika Payot, Biostimulační laser, Ultrazvuková špachtle, Masáže, Depilace, Pedikúra

Masáže   |   Relaxační klasická masáž

Masáže jsou považovány za jeden z vůbec nejstarších osvědčených léčebných prostředků užívaných již po tisíciletí k odstranění bolesti zad, šíje, k nastolení dobré nálady a k uvolnění svalstva. Masáž je velmi vhodná prevence před nemocemi. Z psychologického hlediska masáž zlepšuje náladu, odstraňuje stres, navozuje pocit vnitřního klidu a vyrovnanosti.

Masáže zaručeně zapůsobí pozitivně na Vaši citovou vyrovnanost i fyzickou pohodu. Díky uvolněnému tělu a relaxované psychice lidé doslova omládnou ve smýšlení a vedou mnohem aktivnější a spokojenější život.

Relaxační klasická masáž je velmi jemná a příjemná forma dodávání životní energie, je to osvěžující smyslová terapie využívající vůní a léčivých účinků aromatických esencí, čistých přírodních olejů, která přírodní cestou - netoxicky a nenávykově - léčí tělo i mysl jedince.

Při zásobení všech životně důležitých orgánů se obnovuje samoléčebný mechanismus člověka a zlepšuje se též vnímání. Masáž Vám pomůže odstranit z těla jedy, uvolnit zablokovanou energii, odstranit bolesti zad a šíje a vrátit tělo zpět do jeho přirozené rovnováhy, zaručeně zapůsobí na Vaše zdraví. Dopřejte si odpočinek v příjemném prostředí provoněném esenciálními oleji za zvuku relaxační hudby a poznejte léčivou sílu doteku.

Indikace: (účinek relaxační klasické masáže)- uvolňuje svalové napětí a svalové bolesti, posiluje imunitu, minimalizuje únavu, podrážděnost a stres napomáhá ke zklidnění organismu, masírování navodí pocit bezpečí vůně aromatických esencí přímo působí na mozek a centrální nervový systém a okamžitě ovlivňují naši psychiku přináší hluboké uvolnění a celkovou duševní očistu stimulují krevní a mízní oběh, trávení a tělesné funkce zmírňuje hromadění krve a mízy v některých orgánech, vyvolá stejnoměrné prokrvení celého těla dochází k lepšímu proudění energie přírodní oleje se vstřebávají pokožkou, přecházejí do krevního oběhu a ten je dále roznáší do všech částí našeho těla; po několika hodinách se z těla opět vyloučí (pokožkou, močí nebo plícemi), ale i přesto ovlivňují náš organismus několik dnů až týdnů přispívá k odstranění škodlivých látek z těla.

Kontraindikace: (nevhodnost relaxační klasické masáže)- nejsou příliš vhodné pro těhotné ženy (kvůli jejich intenzitě) křečové žíly ( u masáže dolních končetin) těžké poruchy prokrvení a krvácivé stavy nádorová onemocnění horečnatá, infekční nebo akutně zánětlivá onemocnění stavy vyžadující klid na lůžku závažnější krvácivé stavy (hemofilie, leukémie) onemocnění dutiny břišní spojené se záněty (slepé střevo, žlučník, apod.), pooperační stavy v dutině břišní a hrudníku poranění dutiny břišní stav bezprostředně po těžkém jídle těsně po velké fyzické námaze - lépe počkat do druhého dne opilost, stavy pod vlivem psychotropních látek.

Cena:

30 min. 450,- Kč
60 min. 750,- Kč
90 min. 950,- Kč

Ceny jsou dle platného ceníku uvedeny v CZK s DPH 21%.
Změna cen vyhrazena.

masaze.png