payot1

Atelier de Beauté

Kosmetika Payot, Biostimulační laser, Ultrazvuková špachtle, Masáže, Depilace, Pedikúra

Masáže   |   Medová detoxikační masáž

Medová detoxikační masáž je velmi účinná tradiční metoda zlepšující stav organismu. Odstraňuje toxiny z těla, omezuje projevy stresu a redukuje následky nezdravého životního stylu.

Imunitní systém může být oslaben nebo zhroucen nahromaděnými toxiny a jedy, které se do těla dostávají z životního prostředí, potravin a léků. Zhroucení imunitního systému má za následek propuknutí mnoha nemocí. Normální cesty vylučování jedů z těla jsou přes střeva, plíce a pokožku. Pokud toto vylučování nestačí, začne si tělo hledat náhradní dráhy, které jsou příčinou chorob - chronická rýma, senná rýma, záněty nosních dutin, kožní vyrážky, hnisavé pupínky, výtoky, ekzémy, astma, revmatismus, choroby střev, infekce močových cest, svalové bolesti, tvoření puchýřů na pokožce a odlupováním kůže. Med má skvělé detoxikační účinky, odplavuje z těla nahromaděné škodliviny, které si tělo shromáždilo ve svých tkáních v průběhu života. Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus. Pomocí speciální tlakové masáží vyplavou toxiny na povrch kůže a jsou zcela zřetelně rozpoznatelné.

Detoxikační masáž medem velmi účinně působí proti nemocem, lze ji však aplikovat i pro zvládnutí stresu, při chronických a civilizačních chorobách, při jarních očistných kůrách, únavě, oživuje vnitřní organismus, čistí pokožku a zanechává ji sametově hladkou. Během medové masáže působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus.

Indikace, účinky medové detoxikační masáže pomáhá při potížích krevního oběhu, alergiích (pokud to není alergie na med), snižuje bolesti při artróze a revmatických onemocněních svalů a kloubů, zmírňuje žaludeční a střevní poruchy, tlumí chronickou rýmu a choroby vedlejších dutin, odstraňuje chronický únavový syndrom, odstraňuje bolesti hlavy, odbourává nervové poruchy všeho druhu, pomáhá při obtížích s usínáním a nespavostí, pomáhá při únavě, pomáhá při menstruačních potížích žen, zmírňuje deprese a stavy slabosti podmíněné stářím, vhodné při zpomaleném zotavování z nemocí, zvláště při jaterních chorobách, poruchách slinivky břišní, slabosti ledvin, po operacích, při poruchách potence a neplodnosti, přispívá k získání vitality a výkonnosti.

Kontraindikace, kdy není medová masáž vhodná alergii na med, popř. pyly, otevřených a mokvajících ranách, krvácení např. při žaludečních vředech, trombózách, infekční a nakažlivých nemocech, ekzému a vyrážce, rakovinných onemocněních, vysokém očním tlaku.

Další doporučení:

Před návštěvou si doma otestovat Vaši reakci na med, tj. kápnout si med na předloktí, zvýšit příjem tekutin (nejlépe čisté neperlivé vody bez příchuti), po masáži cca 12h nepoužívat na ošetřené partie těla chemické tělové a vlasové šampóny, zejména po první návštěvě se dostaví u osob s větším toxickým zatížením krátkodobá únava, proto si po masáži naplánujte spánek.

Jak pomáhat k detoxikaci vlastního těla:

  • medovou masáží dvakrát za mÄ›síc
  • dbejte o dostatečné množství tekutin
  • pÅ™ijímejte potravu v přírodním stavu
  • dodržujte pravidelnÄ› půst jeden den v týdnu

Cena:

60 min. 800,- Kč
90 min. 1050,- Kč

Ceny jsou dle platného ceníku uvedeny v CZK s DPH 21%.
Změna cen vyhrazena.

masaze.png