payot1

Atelier de Beauté

Kosmetika Payot, Biostimulační laser, Ultrazvuková špachtle, Masáže, Depilace, Pedikúra

Masáže   |   Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny - Magic Hot Stones Magic Hot Stones můžeme přeložit jako „magické horké kameny“ nebo také jako „kouzelné“ či „pohádkové kameny“. Masáž lávovými kameny patří mezi nejlepší terapie k relaxaci organismu. Provádí se pomocí speciálních masážních hmatů a za použití teplých kamenů, které se kladou na tělo masírované osoby.

Teplo z kamenů se klientovi rozlije po celém těle a celkově ho uvolňuje. Tělo je masírováno střídavě kameny i bez nich, aplikují se aromatické léčivé oleje. Účinky masáže jsou nezapomenutelným zážitkem a působí ještě několik dní po jejím provedení.

Kameny zároveň s teplem předávají velmi silnou energetickou vibraci a ovlivňují tak meridiány - energetické cesty vedoucí od konečků prstů až k našim vnitřním orgánům. Vlivem zdravotních problémů nebo při zvýšené únavě bývají tyto cesty špatně průchodné nebo zcela uzavřené. V těle nemůže proudit energie, člověk se cítí unavený, vyčerpaný, podrážděný a nemocný. Díky masáži teplými lávovými kameny se znovu otevírají a povzbudí činnost orgánů. Nastane očistný proces, detoxikace a celková regenerace těla. Masáž lávovými kameny dodává životní sílu a dobrou náladu.

Lávové kameny

Lávové kameny jsou tmavě šedé, po použití oleje krásně lesklé, černé a hladké. Dovážejí se mimo jiné z Havaje, kde se tento čedič lávového původu ručně sbírá a opracovává vodou. K masážím jsou lávové kameny vhodné jednak kvůli tomu, že dlouho drží teplo (před použitím se nahřívají na teplotu kolem 50 °C) a jednak pro svoje léčivé vyzařování (mají vysokou energetickou vibraci). Blahodárné účinky kamenů ze ztuhlé lávy znali již před 5 000 lety staří Číňané a Mayové.

Indikace: Účinky masáže lávovými kameny horké kameny přispívají k odstranění nervozity, stresu, nespavosti a napětí nahřáté kameny odstraňují problémy se spánkem a klimakterické problémy masáž lávovými kameny pomáhá při soustředění, zklidňuje organismus teplo z kamenů uvolňuje ztuhlé svaly, bloky, křeče uleví od bolesti v kloubech řídí trávení a zrychluje metabolismus odplavuje škodlivé látky z těla, napomáhá ke správné funkci lymfatického systému stimuluje krevní oběh přírodní olej zvláční pokožku, teplo otevře póry vlivem na lymfatický systém působí lávové kameny proti celulitidě relaxační účinek masáže působí na psychiku, doporučuje se lidem, kteří jsou pod neustálým tlakem okolí celkově prohřeje organismus zlepšuje se tok v energetickém systému člověka, vylaďují se čakry Čakry Čakry jsou centra energie umístěná podél středové čáry těla souběžně s míchou. Máme 7 důležitých čaker, které ovlivňují náš fyzický výkon, psychiku a emoce. Pokud jsou čakry průchodné, žijeme vyrovnaným životem a nepociťujeme obtíže. V současném světě a dnešním způsobu života bývají čakry často zablokovány a tento stav nám přináší pocit přepracování, přetažení, při dlouhotrvajících obtížích přichází onemocnění.

Kontraindikace: Kdy není masáž lávovými kameny vhodná: otevřené rány či velké modřiny, onemocnění srdce, vysoký krevní tlak, záněty, horečka, pooperační stav infekční a kožní onemocnění, těhotenství, velmi silná menstruace, křečové žíly, sluneční popáleniny, bolesti hlavy, migrény, přecitlivělost na teplo, diabetes, epilepsie.

Cena:

60 min. 850,- Kč
90 min. 1050,- Kč

Ceny jsou dle platného ceníku uvedeny v CZK s DPH 21%.
Změna cen vyhrazena.

masaze.png