payot1

Atelier de Beauté

Kosmetika Payot, Biostimulační laser, Ultrazvuková špachtle, Masáže, Depilace, Pedikúra

Kosmetika   payot3 |   Péče o tÄ›lo

Když se důsledky nahromaděného stresu objeví na těle nebo ve vašem chování, přichází správný čas se uvolnit a načerpat novou sílu.

Dr. Payot vyzývá k návratu „ke kořenům“ zpět k základním hodnotám, to je filozofií PAYOT.

Nabídka ošetření těla:

Masáž celého těla s drahocennými suchými oleji, které jsou koktejlem avokádového, heřmánkového, řepkového a brutnákového oleje pro hydrataci, zklidnění a zjemnění Vaší pokožky.

Relaxace těla a mysli Relaxační masáž, při které si uvolníte svaly na celém těle. Vhodné po namáhavém hektickém pracovním dni, po celodenním sportování, nebo kdykoliv když si chcete odpočinout.
cena /60 min./
750,- Kč
Vyhlazení „pomerančové kůry“ Masáž zaměřená na vyhlazení celulitidy, Laboratoře Payot se pyšní oceněním za skvělé výsledky.
cena /60 min./
750,- Kč

Zábal celého těla, který dodává látky do hloubky pokožky díky jejího prohřátí.
Vyberte si podle potřeb pokožky ten pravý celotělový zábal.

Sametově jemná pokožka těla Celotělový peeling ze sladkých mandlí a pistácií pro zjemnění a detoxikaci pokožky, který současně zvyšuje cirkulaci krve. Závěr ošetření doplňuje relaxační masáž suchým olejem.
cena /45 min./
550,- Kč
Rituál pro krásná záda Peeling ze sladkých mandlí a pistácií pro obnovu pokožky, jílová maska pro vyčištění pórů a luxusní olej pro masáž: kompletní program pro relaxaci a dokonalá záda.
cena /60 min./
750,- Kč
Rituál pro krásné ruce Luxusní ošetření rukou, které zkrášluje, hydratuje a chrání ruce od škodlivých vnějších vlivů.
cena /60 min./
750,- Kč
Detoxikační očista těla Působením japonského čaje Matcha spolu s kofeinem zbavíte Vaše tělo všech nahromaděných škodlivých toxinů a zároveň odbouráte tukové polštářky. Součástí kompletního programu je samozřejmě peeling a masáž.
cena /90 min./
1750,- Kč
Revitalizace a posílení Zábal je vhodný pro zralou pokožku těla. Obsažená Centella asiatica aktivuje tvorbu kolagenu v pokožce, zatímco ji zklidňuje. Součástí kompletního programu je samozřejmě peeling a masáž.
cena /90 min./
1750,- Kč
Expérience Élixir Naprosto dokonalé ošetření pokožky celého těla s vůní Elixíru. Myrha, amyris společně s vyživujícími rostinnými oleji zjemní a vyživí pokožku, zatímco se necháváte unášet omamnou vůní Elixíru. Vhodné pro všechny zákaznice, které se chtějí cítit jako bohyně.
Exfoliace, zábal a masáž pro výživu a regeneraci pokožky.
cena /110 min./
2300,- Kč

Ceny jsou dle platného ceníku uvedeny v CZK s DPH 21%.
Změna cen vyhrazena.

pece-o-telo.png
pece-o-telo2.png
pece-o-telo3.png