payot1

Atelier de Beauté

Kosmetika Payot, Biostimulační laser, Ultrazvuková špachtle, Masáže, Depilace, Pedikúra

Kosmetika   payot3 |   Péče o pleÅ¥   -   Parfaite Expérience
„Komplexní omlazující péče“

Trojí účinek pro boj se stárnutím pokožky.

První komplexní ošetření proti stárnutí pokožky. Ideální kombinace absolutní relaxace a krásy. Prakticky okamžitě vyhlazuje vrásky, zpevňuje ochablou pokožku a dodává zářivost vaší pleti.

Ošetření se skládá z: exfoliace obličeje, krku, dekoltu a hřbetů rukou, masáže na bázi přírodních antioxidantů spojené s renomovanými 42 kroky Dr Payot, které obnovují základní funkce buněk a masky se zlatými mikročástečkami.

Výsledky: tvář září vitalitou. Pleť je jasná, jednotná a rozzářená.

Ošetření (90 min.) 1600,- Kč

Ceny jsou dle platného ceníku uvedeny v CZK s DPH 21%.
Změna cen vyhrazena.

Zaměření řady:

  • Poskytuje úplnou antioxidační péči
  • Zastavuje oxidaci
  • Napomáhá kvalitnímu buněčnému dÄ›lení
  • Zpomaluje známky stárnutí pleti
  • Obnovuje zničené buňky
payot-aox
PAYOT AOX Komplexní omlazující péče, dóza 50 ml
Cena 5050,- Kč

Pleťový krém bojující na všech frontách proti oxidaci; pro omezení tvorby volných radikálů a pro zásobování pleti dostatkem energie k prevenci a nápravě škod způsobených jejich tvorbou. Složení: Jádro receptury tvoří kombinace Tocotrienolu a Pycnogenolu, které byly zkombinovány s vitamínem PP v patentovaný exkluzívní systém: PAYOT AOX systém. Použití: Nanášíme ráno a/nebo večer na perfektně vyčištěný a tonizovaný obličej a krk.
payot-aox2
PAYOT AOX Komplexní omlazující péče pro oční kontury, dóza 15 ml
Cena 2215,- Kč

Kompletní omlazující péče pro oční kontury s exkluzivní kombinací PAYOT AOX, silných antioxidantů a peptidů, které intenzívně působí na oční okolí. Systém PAYOT AOX blokuje tvorbu volných radikálů a zásobuje buňky energií jako prvenci před poškozením pleti. Peptidy pomáhají omezovat tvorbu vrásek kolem očí. Výsledky: Tonizující emulze proti otokům na oční okolí. Tmavé kruhy blednou. Hydratuje, vyhlazuje a intenzívně zjemňuje oční kontury.
parfaite-experience.png