payot1

Atelier de Beauté

Kosmetika Payot, Biostimulační laser, Ultrazvuková špachtle, Masáže, Depilace, Pedikúra

 
„Rituál pro intenzivní hydrataci“

Hydratační, výživná a ochranná péče.

Ošetření 850,- Kč

Ceny jsou dle platného ceníku uvedeny v CZK s DPH 21%.
Změna cen vyhrazena.

Kdykoliv v roce dopřejte svojí pleti maximální hydratační koupel. Vhodné pro všechny věkové kategorie i pro všechny typy pleti.

Zaměření řady:

  • Reguluje ztráty vody z pleti
  • Udržuje hydrataci na povrchu epidermis
  • PleÅ¥ je pružnÄ›jší
  • ZvyÅ¡uje podíl lipidů v pokožce
  • Chrání pleÅ¥ proti vnÄ›jším vlivům

Produkty řady Les Hydro-Nutritives

hydratation-24-protection-levres
HYDRATATION 24 PROTECTION LÉVRES Hydratační balzám na rty, tuba 15 ml
Cena 495,- Kč

Hydratační nemastný průhledný balzám na rty. Hydratuje, vyživuje suché rty a chrání před slunečním zářením. Složení: Koncentrovaná receptura založená na extraktech tropických rostlin extrémně odolných vůči vysušujícímu prostředí. Africké bambucké máslo a australský makadamový olej kombinovaný s avokádovým a jojobovým olejem. Ochranné filtry (UVA, UVB, IR) kombinované s antioxidačními vlastnosti vitaminu E, který pomáhá v boji proti volným radikálům, chrání před poškozeními přímým slunečním zářením (SPF 10) a jako prevence předčasného stárnutí rtů. Použití: Tuba s ergonomickým hrotem, který umožňuje snadnou aplikaci vhodnou k použití kdykoliv během dne.
nutricia-creme
Nutricia créme Výživný krém pro suchou pleť, dóza 50 ml
Cena 1570,- Kč

Vyživující pleťový krém ideální pro suchou a velmi suchou pleť. Aktivuje přirozenou tvorbu lipidů na pleti, aby zamezil ztrátu hydratace z pleti. Tím okamžitě po aplikaci zmizí nepříjemné pocity pnutí pleti. Složení: Quinoa vyživuje do hloubky pleti, mateří kašička podporuje přirozenou tvorbu lipidů, Ženšen zvyšuje tvorbu kolagenu. Použití: Každé ráno a/nebo večer na celý obličej, krk a dekolt. Samostatně nebo přes Hydrofluide.
nutricia-masque
Nutricia masque Výživná maska pro velmi suchou pleť,
tuba 50 ml
Cena 1015,- Kč

Intenzivní vyživující maska pro suchou a velmi suchou pleť. Během působení masky suchá pleť znovu získává tolik potřebné lipidy, aby neztrácela hydrataci. Pleť je pružnější, jemnější bez šupinek a zářivá. Složení: Quinoa vyživuje do hloubky pleti, med hydratuje a brání ztrátě hydratace, Vitamíny chrání pleť před dehydratací. Použití: 2 krát nebo 3 týdně na celý obličej, krk a dekolt. Aplikujte silnější vrstvu a nechejte působit 15 minut. Nevstřebané přebytky masky odsajte ubrouskem a tonizujte. NEOPLACHUJTE!!
hydra24creme
HYDRA24CREME Dlouhodobě hydratační bohatý krém,
dóza 50 ml
Cena 1320,- Kč

Bohatý, vydatný PLEŤOVÝ KRÉM pro ženy hledající komfort a jemnost pro svou pokožku. Na pleti se nádherně taví a intenzívně a dlouhodobě hydratuje. Nový hydro-dermo-regulační komplex poskytuje rovnoměrnou hydrataci za pomoci hydrodifusního systému, který lépe pomáhá pleť chránit a udržovat její přirozenou hladinu vlhkosti. Posiluje tím její odolnost před prvními známkami stárnutí. Výsledky: Pleť zažije již od prvního použití pocit úplné a ideální hydratace a okamžitého osvěžení. Vypadá mladší, zdravější a zářící vitalitou.
hydra24light
HYDRA24LIGHT Dlouhodobě hydratační lehká emulze,
tuba 50 ml
Cena 1050,- Kč

Lehká a nemastná HYDRATAČNÍ PLEŤOVÁ EMULZE pro ideální péči o pleť ženy hledající komfort a jem-nost pro svou pokožku. Nový hydro-dermo-regu-lační komplex poskytuje rovnoměrnou hydra-taci za pomoci hydrodifusního systému, který lépe pomáhá pleť chránit a udržovat její přirozenou hladinu vlh-kosti. Posiluje tím její odolnost před prvními znám-kami stárnutí. Výsledky: Intenzívně zvlhčená pleť – jemnější, pru-žnější a zářivější.
Dermatologicky testováno.
elixir-d-eau
ELIXÍR D´EAU Hydratační esence pro normální a dehydrovanou pleť, lahvička 30 ml
Cena 1300,- Kč

Společně s výtažky z ovsa ELIXIR D´EAU navrací maximální hydrataci žíznivé pokožce.Hydro- regulační účinek zajišťuje optimální hydrataci a zabraňuje dehydrataci.
Zlepšuje kožní zavlažovací systém, obnovuje ochranný film pokožky. Chrání pleť před škodlivými vnějšími vlivy.
Složení: Elixir komplex, který má preventivní, ochranné a obnovující účinky. Ovesný extrakt chrání před dehydratací, zatímco nechává pleť dýchat. Amino kyseliny a hydratační cukry jako prevence před ztrátou vody a před dehydratací. Použití: Každý den, nebo dvakrát do roka podle potřeby.
hydra24masque
HYDRA24MASQUE Osvěžující hydratační maska, tuba 50 ml
Cena 915,- Kč

Opravdová hydratační koupel pro pleť obličeje. Svěží HYDRATAČNÍ MASKA pleť dlouhodobě zvlhčí a osvěží. Rychle pomáhá obnovit ideální rovnováhu vlhkosti každého typu pleti, i toho nejsuššího. Nový hydro-dermo-regulační komplex poskytuje rovno-měrnou hydrataci. Pomáhá pleť chránit. Výsledky: Vyhlazené jemné vrásky, jemná, zářivá pleť. Použití: Na 10 min v silnější vrstvě na obličej a krk. Odstraníme tamponem a tonizujeme.
Dermatologicky testováno.