payot1

Atelier de Beauté

Kosmetika Payot, Biostimulační laser, Ultrazvuková špachtle, Masáže, Depilace, Pedikúra

Depilace   |   Nabídka

Depilace podpaží

Folikuly chloupků v podpaží se obvykle nachází velmi hluboko pod kůží. Proto je vhodné, aby byly chloupky při odstraňování co nejdelší. Kosmetička nejdřív podpaží očisti, odmastí a nanese pudr. Pak se přejde k nanášení cukrové pasty, která je nahřáta na tělesnou teplotu. Cukrovou pastu nanáší proti směru růstů chloupků, přiloží proužek z bavlnya rychlým pohybem strhne ve směre růstu. V případě potřeby zopakuje, zkontroluje pinzetou a aplikuje zklidňující krém. Po celý čas depilace kosmetička pracuje s jednorázovými rukavicemi.

Depilace nohou

Odvíjí se od potřeb klienta. Klient si může nechat odstranit chloupky pouze na lýtkách či stehnech nebo nohy ¾ (nad kolena). Spolu s odstraňováním chloupků na nohách doporučujeme nechat si odstranit i chloupky na prstech u nohou a případně v tříslech.

Depilace rukou

Varianta odstranění chloupků pouze po lokty trvá okolo 45 minut. Depilace celých rukou zabere přibližně hodinu. Spolu s odstraňováním chloupků na rukou doporučujeme nechat si odstranit i chloupky na prstech u rukou a v podpaží.

Depilace horního rtu

Odstranění chloupků nad horním rtem pomocí cukrové pasty Epill Body je velmi efektivní Pleť jen minimálně podrážděna, velmi rychle se regeneruje a chloupky mizí na dalších 6 týdnů.

Brazilská depilace pro ženy

Brazilská depilace je moderní trend, který k nám přišel z Brazílie a USA.

Brazilská depilace znamená kompletní odstranění chloupků v intimních partiích. V Evropě se ale pod pojmem brazilská depilace označuje i taková depilace, při které se v intimní oblasti ponechá ochlupení tvořící určitý tvar, nejčastěji v podobě úzkého proužku (landing strip) nebo trojúhelníku (triangle).

Při Brazil Hollywood jsou pak odstraněny chloupky úplně. Brazil Special nabízí možnost různých tvarů a barev.

Varianta Bikini je odstranění chloupků v oblasti třísel, v případě depilace verze Bikini Tanga jsou chloupky navíc odstraněny i v horní části zadních partií.

Před návštěvou kosmetického studia dbejte prosím na osobní hygienu. Pro efektivní odstranění doporučujeme, aby chloupky nebyly kratší než 0,5 cm (což obnáší neholit cca. 10-12 dní). Zároveň by ale neměly být delší než 1cm, protože nanášení cukrové pasty na dlouhé chloupky může nepříjemně tahat.
Po celý čas depilace kosmetička pracuje s jednorázovými rukavicemi.

Brazilská depilace pro muže

Je kompletní odstranění nežádoucích chloupku v intimních partiích. Chloupky se odstraňují z třísel, pubické oblasti, penisu, šourku a v okolí análního otvoru.

Před návštěvou kosmetického studia dbejte prosím o osobní hygienu. Pro efektivní odstranění chloupků doporučujeme, aby nebyly kratší než 0,5 cm (což obnáší neholit cca. 10-12 dní). Zároveň by ale neměly být delší než 1cm, protože nanášení cukrové pasty na dlouhé chloupky může nepříjemně tahat.
Po celý čas depilace kosmetička pracuje s jednorázovými rukavicemi.

dep-cukr.png